Produktový designer česká nápověda a návody

Jak Zakeke funguje

Vizuální nástroj pro přizpůsobení produktů a 3D konfigurátor produktů Zakeke připojíme k vašemu eshopu (seznam podporovaných eshopových řešení) a po kliknutí na tlačítko nákupu se otevře okno s konfigurátorem, kde mohou si vaši zákazníci přizpůsobiz produkty prostřednictvím snadného a interaktivního uživatelského rozhraní. V administraci Zakeke pak najdete kompletní tiskové soubory připravené k výrobě!

1. Co je přizpůsobitelný produkt

V Zakeke se každý přizpůsobitelný produkt skládá z následujících položek: produkt > strana (strany) > oblast (oblasti) tisku.

To znamená, že u každého produktu můžete nabídnout jednu nebo více přizpůsobitelných stran (představte si přední a zadní stranu trička) a jednu nebo více tiskových ploch na každé straně.

Pokud máte varianty produktu, platí tato hierarchie pro každou variantu produktu, kterou chcete přizpůsobit. Pro každou oblast tisku, kterou si zákazník přizpůsobí, získáte soubor připravený k tisku.

V závislosti na typu propojení tyto soubory buď najdete v administraci Zakeke nebo přímo propíšemo odkaz do vašeho eshopu nebo objednávky.

2. Jak vytvořit přizpůsobitelný produkt

Nezapomeňte, že Zakeke nevytváří produkty ve vašem obchodě, ale umožňuje vám přeměnit produkty v katalogu vašeho obchodu na přizpůsobitelné produkty.

Přejděte do nabídky Přizpůsobitelné produkty > Přidat

Nyní se může zobrazit několik možností:

  • Vybrat produkt z vašeho obchodu: tímto způsobem můžete začít přímo s produktem v katalogu vašeho obchodu a přeměnit jej na přizpůsobitelný produkt prostřednictvím Zakeke.

  • Vytvořit produkt od začátku: to vám umožní vytvořit šablonu produktu, kterou pak můžete použít k přeměně produktu ve vašem obchodě na přizpůsobitelný produkt.

  • Začněte od služby Print-on-demand (Tisk na vyžádání): Zakeke se integruje se službami POD třetích stran, což znamená, že si můžete vybrat produkt z jejich katalogů a prodávat jej jako přizpůsobitelný produkt.

Video: Jak definovat oblast tisku
Video: Jak na poptávky od zákazníků
Video: Vytváříme tiskové metody
Video: Produkty s předpřipraveným designem
Video: Jak na kulaté předměty (hrnky)
Video: Úprava oboustranného potisku (trika)

Časté otázky a odpovědi

Provozovatel webu

Zakeke.cz - komunitní podpora v češtině

Mediatoring.com s.r.o.
Nádražní 385/34
702 00 Ostrava

Tel: +420 603 48 78 48
Mail: zakeke@webklient.cz